25 listopada wszystko w Romance TV kręcić się będzie wokół tematu: nowe początki. Kiedy kończy się związek lub gdy inne zrządzenie losu komplikuje nasze życie, nie należy oglądać się wstecz, lecz patrzeć i przeć do przodu. Poszukiwaniu nowego szczęścia poświęcone są trzy nowe adaptacje filmowe wzruszających bestsellerów Katie Fforde. Pierwszy film wyemitujemy o godzinie 21.00, będzie to premiera telewizyjna obrazu "Katie Fforde: Szczęście Belli".

Katie Fforde: Szczęście Belli
Katie Fforde: Szczęście Belli

Wzięta i odnosząca sukcesy nowojorska maklerka, Bella Castle, usiłuje uporać się z faktem, że jej były małżonek znów będzie ojcem. Postanawia wyjechać razem z synem Jaydenem do swoich rodziców, mieszkających w Marblehead w Nowej Anglii. Chciałaby tam dojść do siebie i wieść spokojne, ustabilizowane życie. Niestety, na miejscu dowiaduje się, że jej rodzice zamierzają się rozwieść i sprzedać dom, w którym spędziła dzieciństwo. Do sprzedaży namówił ich przebiegły makler Greg Petrosino, który zresztą zmanipulował w ten sposób wielu innych mieszkańców jej rodzinnej miejscowości. Bella zamierza popsuć mu szyki, ale pragnie też wejść w rolę mediatorki i doprowadzić do zgody rodziców. Poza tym musi poradzić sobie z resztkami uczuć i z bólem po rozstaniu z mężem. 

Katie Fforde: Morze w tobie
Katie Fforde: Morze w tobie

Marie próbuje uporać się ze swoją przeszłością, ale nie jest to dla niej łatwe. Wszelkimi sposobami usiłuje zapomnieć o tragedii, jaką przeżyła przed kilku laty. Pogrążona w żałobie, nie potrafiąc się pożegnać z demonami przeszłości, nie zauważa, że swoim zachowaniem krzywdzi nastoletniego syna Thomasa. W pewnym momencie Thomas zostaje wplątany w kradzież i staje przed sądem. Zrozpaczona Marie próbuje ratować syna z opresji. Jest gotowa na wszystko. Wtedy na jej drodze pojawia się, Daniel. Dzięki niemu Marie udaje się przezwyciężyć przeszłość, odzyskać miłość syna i powrócić do teraźniejszości.

Katie Fforde: U twego boku
Katie Fforde: U twego boku

Nowojorska adwokatka Alicia ulega ciężkiemu wypadkowi samochodowemu i zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu pacjentki okazuje się, że kobieta nic nie pamięta. Po powrocie do domu, odwiedza ją Will, który żąda od niej, by pomogła mu uzyskać prawa opiekuńcze dla jego osieroconego chrześniaka Linusa. Alicia uważa go wprawdzie za szaleńca, ale czuje się zobowiązana do pomocy, albowiem mężczyzna oznajmia jej, że to ona jest odpowiedzialna za śmierć rodziców chłopca.