Rosamunde Pilcher

Historia sukcesu Rosamunde Pilcher zaczęła się w roku 1949, kiedy pisarka opublikowała swój pierwszy romans. Od tego czasu sprzedano ponad 30 milionów egzemplarzy jej książek. Opowieści Pilcher przenoszą czytelnika w świat zielonych pastwisk, stromy kornwalijskich klifów, wietrznych szkockich wyżyn i majestatycznych pałacyków. Adaptacje filmowe tych powieści, zrealizowane z rozmachem przez ZDF, oczarowały miliony telewidzów.

Lilly Schönauer
Lilly Schönauer

Wzruszające historie, zagrane przez wyśmienitych aktorów, takich jak Denise Zich, Erol Sander, Julia Dietze czy Peter Weck, rozgrywające się pośród malowniczych krajobrazów – oto krótka charakterystyka ukochanej przez wielu widzów kolekcji telewizyjnej Lilly Schönauer. W przeciwieństwie do innych produkcji o tematyce romantycznej, scenariusze do tego cyklu filmów zostały napisane przez różnych autorów, a za pseudonimem Lilly Schönauer nie ukrywa się żadna prawdziwa osoba. Do dziś powstało już 14 odcinków tego cyklu.

Inga Lindström

Szwecja to kraina zapierających dech pejzaży. To kraj ciemnoniebieskich jezior i skalistych wysepek, osobliwych miasteczek i pastelowych dworków. Tradycja współistnieje tu ze współczesnością. Jednak ponad wszystko, Szwecja to Inga Lindström. Od 2004 roku, telewizyjne produkcje z cyklu Inga Lindström przenoszą miliony widzów na skandynawską prowincję, w królestwo nordyckiego romansu.

Dora Heldt
Dora Heldt

Powieści Dory Heldt porywają widza w romantyczny świat, pełen radosnych uczuć. Jej książki odniosły ogromny sukces na rynku wydawniczym. Ekranizacje powieści tej pisarki opowiadają pogodne historie miłosne i zaskakują znakomitą obsadą - role główne w tych filmach powierzono wyłącznie znanym i lubianym aktorom.

Katie Fforde
Katie Fforde

Zapraszamy do przeżycia pogodnych i zabawnych historii kobiet, które szukają nowych wyzwań w fantastycznej scenerii nowojorskiej Hudson Valley. Ekranizacje wzruszających bestsellerów angielskiej autorki Katie Fforde sprawi, że niejednemu miłośnikowi romantyki mocniej zabije serce.

Emilie Richards
Emilie Richards

Ekranizacje powieści amerykańskiej autorki Emilie Richards opowiadają czułe historie miłosne, które rozgrywają się pośród zapierających dech plenerów. Przenieś się do Nowej Zelandii, gdzie pośród dziewiczej przyrody będziesz rozkoszować się opowieściami o miłości. A wszystko rozgrywa się w scenerii ustronnych zatoczek, plaż, malowniczych wiosek i na tle fascynującej panoramy górskiej.