8 lutego Romance TV porwie swoich widzów do urzekającego świata pełnego smakołyków skłaniających do popełnienia grzechu łakomstwa podczas oglądania przepysznych filmów. Bo przecież przed rozpoczęciem postu można się jeszcze najeść do syta. Głównym punktem bloku programowego, od godz. 21:00, będzie telewizyjna premiera „Inga Lindström: Składniki miłości”. Blogerka kulinarna, Jule, spróbuje się dowiedzieć, gdzie czeka na nią prawdziwa miłość. W Nowym Jorku, czy w Szwecji?

Inga Lindström: Składniki miłości

Jule, modna blogerka kulinarna pisząca o daniach dla zakochanych, chce się wkrótce przeprowadzić do Nowego Jorku, do swojego chłopaka, Ole. Jej matka, Birthe, robi wszystko, żeby zatrzymać ją w szkole kucharskiej, w której Jule prowadzi bardzo popularne kursy gotowania. Jule chce jednak spędzić swoje życie u boku Ole… Dopóki jeden z kursów nie każe jej zacząć wątpić w malującą się różowo przyszłość...

Moja piekarnia na Brooklynie

Vivien i Chloe są kuzynkami i mieszkają na Brooklynie. Nierozłączne od dzieciństwa dziewczyny dziedziczą na równych prawach piekarnię po swojej ciotce Isabelle. By uratować to miejsce i podtrzymywać jej tradycje, Vivien przesuwa swoją podróż do Europy. Natomiast Chloe, była asystentka kucharza, wolałaby jednak całkowicie zmienić image rodzinnej firmy i odnowić piekarnię w nowoczesnym stylu.  Przymusowa współpraca ujawnia różnice między kobietami, które będą musiały zdecydować, co jest dla nich ważniejsze: wzajemne animozje czy przyszłość firmy.