W każdy poniedziałek od g. 21.00 Romance TV dostarcza swoim widzom lekkiej i zabawnej rozrywki. Pokazujemy kolejno po dwie poruszające serce komedie, które niewątpliwie wywołają uśmiech na twarzy. Specjalne propozycje telewizyjne, takie jak pełen uczuć, wzruszający film "Miłość o smaku lodów truskawkowych" lub zabawne perypetie bohaterów „Dziecka na smyczy”, poruszają tematykę niełatwej i pełnej przeszkód miłości. Ofertę programową Romance TV przedstawiamy poniżej, a propozycje filmowe stacji zamieszczone są w aktualnym przewodniku telewizyjnym (Program TV).

Super tata
Super tata
Super tata

Mark podczas studiów łączył przyjemne z pożytecznym i dorabiał sobie, oddając swoje nasienie. A teraz nieoczekiwanie przeszłość się o niego upomina - okazuje się, że dzięki jego wydajnej pomocy na świat przyszło 99 dzieci. Mark jest zszokowany, zdaje sobie bowiem sprawę z faktu, że to już koniec z hulaszczym trybem życia. Poza tym, niebezpieczeństwo grozi też jego związkowi z Gretą.

Jak wygrać wojnę z pieluchami
Jak wygrać wojnę z pieluchami
Jak wygrać wojnę z pieluchami

Dieter i Esther od dawna marzą, by zostać rodzicami. Marzenie się wreszcie spełnia i to podwójnie - rodzą się im bliźniaki. W związku z tym, czeka ich wiele spraw organizacyjnych, muszą się też podzielić obowiązkami. Pozostaje jednak jeden nierozwiązany problem, a mianowicie - które z nich zostanie po porodzie w domu, a które będzie pracować. Esther jest prawniczką i posiada własną kancelarię adwokacką, nie widzi zatem możliwości rezygnacji z pracy. Dieter z kolei jest dziennikarzem na etacie, wiec łatwiej mu zdecydować się na urlop „tacierzyński”. Podejmuje więc decyzję, że zostanie z dziećmi w domu. „Urlop” okazuje się jednak torturą - nie dość, że Dieter jest wciąż niewyspany i ma wiecznie podkrążone oczy, to na dodatek jego nowe życie składa się tylko z przewijania, karmienia i chodzenia na kursy opieki nad niemowlętami.

Gang mam
Gang mam
Gang mam

Trzydziestosiedmioletnia Conny wiedzie spokojne, stabilne życie. Dobra gospodyni i troskliwa matka nagle po wielu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż zamierza się z nią rozwieść. Jej życie diametralnie się zmienia. Na domiar wszystkiego Lorenz kwateruje ją i dzieci w starym domu swojej zmarłej matki. Odtąd Conny musi sobie radzić sama. W przedszkolu syna poznaje inne matki i ma nadzieję, że zaprzyjaźniając się z nimi, będzie mogła liczyć na ich pomoc. Ale panie „z dobrego towarzystwa” mają zupełnie inne problemy i wcale nie ułatwiają Conny życia.

Okoliczności pewnej miłości
Okoliczności pewnej miłości
Okoliczności pewnej miłości

Dla kobiety nie ma chyba nic gorszego niż zdrada męża… Ale zdradzona Silke pokaże nam, że istnieje inne wyjście. Postanawia spotkać się z długoletnią kochanką swojego męża Richarda. Zamiast niej spotyka Feliksa, byłego przyjaciela młodej kobiety. Silke jest wściekła, upija się i koniec końców ląduje w łóżku ze spotkanym u kochanki młokosem. Przygoda ta będzie miała swoje konsekwencje…