W Dzień św. Walentego, na kanale Romance TV, wszystko będzie się kręcić wokół królewskich miłostek. Szlacheckie pochodzenie nie chroni przed miłosnymi przygodami. W obu premierach Pay-TV, „Kopciuszek” i Filip i Letycja o drżenie serca przyprawi nas miłość między księciem i mieszczanką.

Kopciuszek
Kopciuszek

Marie nazywana jest przez wszystkich Kopciuszkiem, odkąd jej macocha zrobiła z niej służącą. Rozpieszczona Clothilde, jej przyrodnia siostra, również traktuje ją z pogardą. Pewnego dnia przybywają książę Leonhard i jego przyjaciel, Peter - obaj przebrani za służących - i zostawiają zaproszenie na bal maskowy. Kopciuszek natychmiast zakochuje się w Leonhardzie i walczy o to, żeby pozwolono jej pójść na bal. Kiedy z korony zaczarowanego drzewa spada przepiękna suknia, nadchodzący wieczór zaczyna zapowiadać się idealnie. Jeszcze przed północą, zanim pryśnie czar, Marie ucieka z balu. Ale Leonhard nie ma zamiaru zrezygnować i rusza na poszukiwania pięknej nieznajomej. Ale czy książę może pokochać prostą służącą?

Felipe i Letizia

Felipe i Letizia

Dziennikarka i prezenterka hiszpańskich wiadomości wieczornych, Letycja Ortiz, poznaje na przyjęciu hiszpańskiego następcę tronu, Filipa Burbona. Chociaż od pierwszej chwili książę wydaje jej się sympatyczny, woli zdać się na swój kobiecy instynkt i próbuje oprzeć się jego urokowi. Letycja ma już za sobą jedno małżeństwo, które trwało jednak bardzo krótko. Rodzice Filipa, król Jan Karol I Burbon i królowa Zofia, nie stanęli na drodze do ich szczęścia. Przeciwnie, pomagają im w pokonaniu trudności związanych z zachowaniem dworskich zwyczajów...