Światowy Dzień Śmiechu jest od 2000 roku obchodzony w pierwszą niedzielę maja. W tym dniu także w Romance TV śmiech jest obowiązkowy. Już o godzinie 11.10 rozpoczynamy emisję komedii romantycznych, przeplatanych najnowszymi odcinkami miniserialu "Pary". Naszym widzom gwarantujemy przez cały dzień uśmiech od ucha do ucha.

Przypadek 2: Jana Klinge i Mirko Lang
Przypadek 2: Jana Klinge i Mirko Lang

Pożycie seksualne Mirko i Jany to aktualnie istna epoka lodowcowa. Gdy ona spędza niesamowicie nudny wieczór ze swoją najlepszą przyjaciółką, on przeżywa katusze, myśląc, że jego kobieta właśnie go zdradza.

Trojaczki
Trojaczki

Związek uczuciowy to ciężka praca - przekonuje się o tym na własnej skórze Linda, była dziennikarka, która całkiem inaczej wyobrażała sobie życie u boku swojego męża, emerytowanego nauczyciela łaciny. Zamiast wymarzonych podróży dookoła świata czeka na nią opieka nad dziećmi i nieustanna walka z pieluchami. Córka Lindy, Leonie urodziła trojaczki i nie bardzo radzi sobie z obowiązkami związanymi z potrójnym macierzyństwem. Przeciążona kobieta często oddaje maluchy pod opiekę dziadków.

Przypadek 3: Samuel Finzi i Marc Haselbach
Przypadek 3: Samuel Finzi i Marc Haselbach

Kiedy mężczyzna tak naprawdę jest mężczyzną? Samuel Finzi jest przekonany, że właśnie on wie to najlepiej…

Znów mam 16 lat

Claire jest żoną i matką w sile wieku. Jest tak zaangażowana w rolę idealnej pani domu, że prawie nie pamięta już ani pierwszego pocałunku, ani pierwszej miłości. Frank, jej mąż prowadzi kółko teatralne w swojej szkole. Gdy Claire wybiera się z nim na inscenizację szekspirowskiego "Snu nocy letniej", wszystko w jej życiu się zmienia. Z dnia na dzień staje się znów szesnastoletnią dziewczyną. Mając mentalność i sposób myślenia czterdziestolatki zapisuje się do szkoły jako Tamara i przeżywa niezwykłe przygody.