W styczniu Romance TV zaserwuje swoim widzom sporą dawkę miłości. W każdy niedzielny wieczór zaprezentujemy naszym widzom nowe adaptacje filmowe bestsellerów Rosamunde Pilcher i Katie Fforde, które dowiodą, że miłość, którą uważało się za utraconą, może niespodziewanie powrócić. 

Rosamunde Pilcher: Dawna miłość

Bruno jest przekonany, że kobieta, z którą ongiś przeżył jednodniową przygodę, mogłaby stać się miłością jego życia. Niestety zupełnie stracił z nią kontakt i nie może jej odnaleźć. Nagle spotyka ją na swojej drodze - i to dosłownie, na ulicy, kiedy psuje mu się samochód. Mimo starań Bruna, Sophie znów daje mu kosza, ponieważ właśnie się zaręczyła. Ale to nie koniec. Na dodatek jej narzeczony przyczynił się do tego, że rodzice Bruna wpadli w długi.

Katie Fforde: Żona polityka

Spełniło się marzenie Erica: zostaje kandydatem do Kongresu w Bostonie. Jednak nowa sytuacja kładzie się cieniem na jego życiu rodzinnym. Jego żona Julia jest cenioną fizjoterapeutką, a chcąc wyjechać z mężem, musiałaby poświęcić dla niego swoją karierę zawodową. Czy potrafi być tylko żoną u boku męża?

Rosamunde Pilcher: Niech to będzie miłość

Przypadkowe spotkanie Toma Richmonda z Natalie, studentką z Gruzji, zmienia na zawsze życie tych dwojga młodych ludzi. Zakochują się w sobie na zabój. Ale życie nie jest takie proste. Mądra i wykształcona młoda kobieta jest pracownicą przystojnego ojca Toma, Georga Richmonda, z którym Tom od rozwodu rodziców prawie nie utrzymywał kontaktów. Po dziś dzień nie wybaczył ojcu, że ten wielokrotnie zdradzał jego matkę i narażał ją na cierpienia. Tom i Natalie wiedzą mimo wszystko, że łączy ich miłość na całe życie.  

Katie Fforde: Lato prawdy

Susan, Richard i ich syn Jimi niedawno przeprowadzili się z Nowego Jorku do Hudson Valley, gdzie Richard chciałby otworzyć własną praktykę lekarską. Jednak wkrótce przeżywa szok: fotograf Lucas organizuje w szkole, do której uczęszcza Jimi ekskluzywny kurs fotografii.  Okazuje się, że fotografa i Susan w przeszłości łączył gorący romans. Jak się zakończył? Czy Susan i Lucas będą musieli wyjawić łączącą ich tajemnicę?