close X

AKTUALNOŚCI testSzósta edycja Romance TV Award zakończona!

 

Już po raz szósty jury oraz widzowie stacji Romance TV wybrali najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce. Statuetki Romance TV Award wręczono podczas uroczystej Gali w Warszawie, a poprowadził ją tradycyjnie Ambasador Romance TV Daniel Józek QCZAJ. Event swoją obecnością uświetnili m. in. Karolina Woźniak i Tomasz Iwan, Jakub Kucner, Laura Łącz, Izabela Trojanowska, Agata Załęcka, laureatka tegorocznej Telekamery dla najlepszej aktorki, Mika Urbaniak, Laura Samojłowicz, Eliza Gwiazda, Fryderyk Karzełek z Klubu 555, Iwona Węgrowska i Aria Martelle. Goście mogli posłuchać koncertu Kasia Nova – Kobiece Trio. Całość filmowała ekipa programu „Co za tydzień” z TVN, gdzie obejrzeć będzie można relację z wydarzenia.Nagrody Romance TV przyznane już po raz piąty!

 

Widzowie oraz Jury stacji Romance TV już po raz piąty wybrali najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce. Statuetki Romance TV Award wręczono podczas uroczystej Gali połączonej z 10. urodzinami stacji, którą poprowadził Ambasador Romance TV Daniel Józek QCZAJ. Na evencie były obecne liczne gwiazdy: Monika Richardson, Laura Łącz, Andrzej Supron, Kasia Nova, Milena Skowrońska – Miss Polonia 2018, Marlena Szmaja, Wiktoria Nowakowska z „Project Lady”. Całość filmowała ekipa programu „Co za tydzień” z TVN.Romance TV patronem medialnym konferencji Sekson - o seksualności i rodzicielstwie osób z niepełnosprawnością ruchową

 

Już po raz trzeci Fundacja Avalon organizuje ogólnopolskie i najważniejsze tego typu wydarzenie w kraju poświęcone seksualności i rodzicielstwu osób z niepełnosprawnością ruchową (OzN). Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-3 października 2021 r. w warszawskim Centrum Kreatywności Targowa. Konferencja będzie przebiegała w trybie hybrydowym - stacjonarnie oraz online za pośrednictwem oficjalnej strony projektu Sekson na Facebooku. Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich i całkowicie bezpłatne. Po raz pierwszy konferencja odbywa się pod patronatem medialnym Romance TV.

Więcej informacji na: www.sekson.pl oraz www.facebook.com/Sekson.10 lat Romance TV

 

Już od 10 lat Romance TV zabiera widzów do świata, gdzie króluje miłość i szczęście, dostarczając im wielkich emocji - od zauroczenia i przyjaźni poprzez namiętność i spełnienie marzeń, aż do zazdrości, nienawiści i zemsty. Z okazji okrągłych urodzin, w każdy czwartek lipca na antenie stacji pojawią się całodzienne maratony z największymi hitami, jakie Romance TV ma w swojej ofercie! Cały lipiec upłynie pod hasłem „10 lat Romance TV – Best-of - największe filmowe hity”!

Zwiastuny